
2个H4 LED大灯灯泡 90W 30000LM 无线涡轮风扇,H4 CANBUS解码器,迷你汽车LED灯,雾灯
SKU: sq260312170025421571623
Price and availability
NT$494
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H4
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
H4
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 90W~100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260312170025421571623 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 9073716 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.