Author: m***4
Date:
Review: The lights are really bright. However keep in mind how your car’s lights area is designed. If you can’t replace the lights yourself it is kind pointless to buy, unless you have a professional who can do it for you.
顏色: 白色
起價
白色
H11
H7
9006
9005
H4
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Features | Removable |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260130114184523897251 |
Author: m***4
Date:
Review: The lights are really bright. However keep in mind how your car’s lights area is designed. If you can’t replace the lights yourself it is kind pointless to buy, unless you have a professional who can do it for you.
顏色: 白色
Author: m***4
Date:
Review: They are very nice and bright. Just keep in mind how your car’s lights area is designed. I have a Mercedes-Benz and the lights area are complicated.
顏色: 白色
Author: a***m
Date:
Review: ممتاز اضاءة جيده
顏色: 白色
Author: v***7
Date:
Review: ممتازة
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.