- Video









全新
2个H7 LED灯泡,高亮度汽车雾灯/日间行车灯,12V/24V,6000K白色,不含电池
SKU: sq260510153395292075893
Price and availability
NT$141
款式:
12SMD
顏色
白色
插頭類型
H7
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
白色
H7
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Style Type | 12SMD |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260510153395292075893 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.