- Video

















2个LED汽车大灯灯泡,9005/9006/H11/H7/H4/H1远近光通用,120,000流明,亮度提升800%,6500K白光,支持CANBUS总线,静音风扇,高亮度COB/CSP芯片,即插即用
SKU: sq260228153997583975842
Price and availability
起價
NT$278
款式:
A
顏色
黑色
插頭類型
H1
H11
H7
9006
9005
H4
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
起價
黑色
H1
H11
H7
9006
9005
H4
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260228153997583975842 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.