
2颗玫瑰石英护眼能量石 - 温和温热按摩眼部护理工具。居家、办公、户外或旅行的理想伴侣。
SKU: sb260402103854587717961
Price and availability
NT$43
規格
2pcs粉紅色3*4cm
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

2pcs粉紅色3*4cm
| Material | Quartz Sand |
| Target Use Body Part | Eyes |
| Color | Multicolor |
| Function | Relieve And Relax |
| Type | Massage Stick |
| 長度 | 4 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb260402103854587717961 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.