- Video









全新
2件套檀香面部按摩工具 - 鼻部和面部按摩器,无需电池,无香精,适用于美容、护肤、水疗、自我护理、护肤工具、面部护理、美容师用品、按摩、面部按摩工具、面部滚轮、全身檀香穴位按摩器、面部提拉瘦身工具、头皮梳、面部按摩器、头部和眼部放松疗法工具
SKU: sb260430102328719811281
Price and availability
NT$72
規格
按摩器(隨機色)
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
按摩器(隨機色)
| Material | Wood |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Head Massage Tool |
| 長度 | 6 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| 高度 | 1.5 cm |
| SKU | sb260430102328719811281 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.