
STARTTOOS 2颗银白色多尺寸(2/3/4毫米)闪亮水钻,适用于装饰眼睛、指甲、面部,适合音乐节、嘉年华、情人节、Y2K风格派对、日常装饰、化妆派对、舞会等场合,也可用于头发、眼睛、面部、身体装饰。
SKU: sb260415165310088606065
Price and availability
NT$46
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.5 cm |
| 寬度 | 7.5 cm |
| 長度 | 13 cm |
| SKU | sb260415165310088606065 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 591067 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.