Author: 8***贇
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好用 消耗品 包包頭增加髮量使用,彈性疲乏後需要購入,便宜值得買
顏色: 黑色
尺寸: 均碼

| Material | Polyamide |
| Composition | 100% Polyamide |
| Ideal for | Women |
| Color | Black |
| Type | Hair Rollers |
| Batteries Included | No |
| 寬度 | 8 cm |
| 長度 | 4 cm |
| 直徑 | 10 cm |
| 高度 | 16 cm |
| SKU | sb2111143529606173 |
Author: 8***贇
Date:
Review: 好用 消耗品 包包頭增加髮量使用,彈性疲乏後需要購入,便宜值得買
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: 8***3
Date:
Review: 超級霹靂好喜歡有夠棒棒超級讚同學大家都好愛團購棒棒超級好用好讚
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: 8***3
Date:
Review: 超讚超棒超級喜歡棒棒韃有夠喜歡我跟同學都好愛愛翻天超級讚
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***8
Date:
Review: 適合增加髮量 讓基底容易定型固定
顏色: 咖啡棕
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.