Author: k***o
Date:
Review: Nice 👍 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👀❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 銀色
尺寸: 均碼

| Material | Stainless Steel |
| Function | Acne |
| Type | Pimple popping needle |
| Color | Silver |
| 寬度 | 0.5 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 高度 | 0.2 cm |
| SKU | sb2401190116852797 |
Author: k***o
Date:
Review: Nice 👍 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👀❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Author: K***a
Date:
Review: I absolutely love it 😀 Very satisfied 😌 Just love it. Would recommend it to everyone ✨️ IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️love shein ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 銀色
尺寸: 銀色4件套
Author: j***4
Date:
Review: very good and very sharp
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Author: k***8
Date:
Review: Loved it 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.