Author: X***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還未使用,感覺不錯。
顏色: 黑色
尺寸: 白光6燈2Pcs
起價
白光6燈2Pcs
白光9燈2Pcs
白光8燈2Pcs
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Single Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 3000~4000LM |
| SKU | sq2409101125541474 |
Author: X***n
Date:
Review: 還未使用,感覺不錯。
顏色: 黑色
尺寸: 白光6燈2Pcs
Author: g***2
Date:
Review: 物超所值~值得再回購👍👍👍不錯喔!
顏色: 黑色
尺寸: 白光6燈2Pcs
Author: 8***9
Date:
Review: Gooddddddddddd
顏色: 黑色
尺寸: 白光6燈2Pcs
Author: 8***9
Date:
Review: 好好好好好好好好好好好
顏色: 黑色
尺寸: 白光6燈2Pcs
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.