Author: K***L
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 正常可以使用的充電線
顏色: 白色
尺寸: 2m
起價
1m
2m
| Material | Copper |
| Length | 2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | White |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw25033124274216263 |
Author: K***L
Date:
Review: 正常可以使用的充電線
顏色: 白色
尺寸: 2m
Author: w***3
Date:
Review: 還沒測試 希望充電真的很快
顏色: 白色
尺寸: 1m
Author: h***1
Date:
Review: 不確定能不能衝進去 但實體不錯
顏色: 白色
尺寸: 2m
Author: 奶***蒂
Date:
Review: 好用好用好用好用好用
顏色: 白色
尺寸: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.