Author: w***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good!!
顏色: 黑色 | 尺寸: 1.2M

起價
1.2M
2m
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Color | Black |
| Interface | Android |
| Type | 3 in1 Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 5A |
| Power | 100W |
| SKU | sw25040974262027463 |
Overall Rating: 4.73/5
Author: w***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good!!
顏色: 黑色 | 尺寸: 1.2M
Author: m***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 正在使用中,滿好用,希望可以用久一點!
顏色: 黑色 | 尺寸: 1.2M | 1 photo(s)
Author: l***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 買了一條1.2 m/一條2.0m
顏色: 黑色 | 尺寸: 2m | 1 photo(s)
Author: h***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 質感不錯..............
顏色: 黑色 | 尺寸: 1.2M | 1 photo(s)