- Video






三合一多功能美甲扶手带储物托盘 - 符合人体工学的美甲师扶手枕,采用镀锌钢架和防水垫,适用于美甲沙龙和家庭使用。使用我们优质的三层美甲扶手,升级您的美甲体验!
SKU: sb260413195343876372917
Price and availability
NT$1,265
顏色:白色
大圖
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
| Material | Polyurethane(PU) |
| Occasion | Home |
| Type | Rolling Stool |
| Color | White |
| 長度 | 52 cm |
| 寬度 | 32 cm |
| 高度 | 9 cm |
| SKU | sb260413195343876372917 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.