Author: l***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好用美觀實用超方便使用 可充電用
顏色: 淡紫色
尺寸: 均碼
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Nose Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 2.8 cm |
| 寬度 | 2.8 cm |
| 高度 | 13.7 cm |
| SKU | sb2404026222863683 |
Author: l***6
Date:
Review: 好用美觀實用超方便使用 可充電用
顏色: 淡紫色
尺寸: 均碼
Author: q***1
Date:
Review: 超級讚(⁎⁍̴̛ᴗ⁍̴̛⁎)可以買 太短的沒辦法修但他是紫色ㄟ
顏色: 淡紫色
尺寸: 均碼
Author: a***8
Date:
Review: 包裝完整 價格實惠 使用簡單上手👍🏻
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: a***8
Date:
Review: 工具齊全 商品完整 使用順手 重點是價格很親民~!
顏色: 淡紫色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.