Author: A***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很不錯產品可以回購使用
顏色: 白色
尺寸: 均碼

| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Body Part | Body |
| Color | White |
| 長度 | 80 cm |
| 寬度 | 30 cm |
| 高度 | 0.3 cm |
| 厚度 | 0 cm |
| SKU | sb2308044274791121 |
Author: A***y
Date:
Review: 很不錯產品可以回購使用
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: A***y
Date:
Review: 很喜歡💕有需要會在回購
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: y***5
Date:
Review: 感覺很不錯👌👌👌期待使用它
顏色: 咖啡棕
尺寸: 均碼
Author: u***4
Date:
Review: 清潔身體的好物,可以多買幾件
顏色: 咖啡棕
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.