
30英寸13x4高清蕾丝前假发,渐变直发合成假发,耐热,柔软顺滑,无需胶水,预修剪发际线,自然逼真,适合日常、派对、旅行、Y2K、节日、角色扮演、初学者等场合。
SKU: sb260406162943112853471
Price and availability
NT$806
顏色:漸層
大圖
假髮長度
30 inch
蕾絲面積
13*4
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

30 inch
13*4
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | HD Lace |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260406162943112853471 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.