Author: G***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fácil de usar: sim Confortável de usar: ele é bem confortável e não pesa estilo de penteado: o mesmo do anúncio, muito lindo inclusive cai bastante fios
顏色: 黑棕色


30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 76 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260218104733639201642 |
Author: G***a
Date:
Review: Fácil de usar: sim Confortável de usar: ele é bem confortável e não pesa estilo de penteado: o mesmo do anúncio, muito lindo inclusive cai bastante fios
顏色: 黑棕色
Author: b***6
Date:
Review: とても可愛いです。リピート
顏色: 黑棕色
Author: ***1
Date:
Review: حلو ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
顏色: 黑棕色
Author: y***2
Date:
Review: 可愛い安定に可愛いすぎた
顏色: 黑棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.