
全新

SHUDUO 这款30英寸长的合成假发,拥有自然卷曲的造型,呈现出迷人的巧克力棕色。它带有刘海设计,并采用耐热纤维制成,确保经久耐用。这款假发非常适合女士日常佩戴,外观自然逼真,堪称馈赠佳品。
SKU: sb260413174623988293673
Price and availability
NT$226
假髮長度
30 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Chocolate Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260413174623988293673 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 2552869 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.