
30英寸挑染假发,自然层次长卷发带刘海,女士合成假发,适合女孩日常派对、角色扮演等场合,也是送给女朋友的派对服装礼物。
SKU: sb260326142725698634944
Price and availability
NT$288
假髮長度
30 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 308 g |
| 長度 | 76 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260326142725698634944 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.