
32片/1个月用量 植物精油睡眠贴,缓解疲劳,防止打鼾
SKU: sb260416181005952259147
Price and availability
NT$48
規格:
一盒
顏色
彩色
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

彩色
| Composition | 100% Rayon |
| Material | Non-woven Fabric |
| General Specification | One Box |
| Type | Relieving Nose Paste |
| Power Supply | None |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 15 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb260416181005952259147 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.