
全新

这款34英寸长的合成假发,拥有自然卷曲的发型,并呈现出迷人的亚麻金色。它采用刘海设计,由耐热纤维制成,经久耐用。这款假发非常适合日常佩戴,能够打造自然逼真的效果。
SKU: sb260324091558050027961
Price and availability
NT$249
假髮長度
34 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


34 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Linen Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 265 g |
| 長度 | 85 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260324091558050027961 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.