
全新
36簇9-13毫米0.07毫米C形免胶自粘双尖麦穗型假睫毛,自然逼真,完美模拟效果。
SKU: sb260422194057087560536
Price and availability
NT$47
睫毛捲曲度
C
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

C
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Type | Pre Fanned Knot Free |
| Special Selling Point | Self-Adhesive Lashes |
| 長度 | 1 cm |
| 寬度 | 0.1 cm |
| 睫毛長度 | 1 cm |
| SKU | sb260422194057087560536 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.