
全新
36片便携式辅助贴片,夜间放松贴片 - 48小时长效,卡通动物清新香氛,男女通用成人夜间放松贴片,四季皆宜,每日使用
SKU: sb260515161679063408424
Price and availability
NT$49
規格
36PCS
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

36PCS
| Material | ABS |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Relieve And Relax |
| Type | Massage Stick |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 17 cm |
| 高度 | 1.2 cm |
| SKU | sb260515161679063408424 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.