Author: 8***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice for using
顏色: 彩色

SU-38 6色各1張
| Material | Paper |
| Pattern Type | Colorblock |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| SKU | sb260112221935697532745 |
Author: 8***0
Date:
Review: nice for using
顏色: 彩色
Author: L***h
Date:
Review: Soy intermediaria de compras Shein 🌸Todo de buena calidad 💐 Precios accesibles 🌺 Tela en su totalidad muy buenas 🌸 La marca Dazy vienen reducidas revisar bien las tallas 😀 Accesorios y fundas de muy buen Material 🌺 Tarda normalmente la entrega de 2 a 3 semanas.. Gracias por tu like
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.