
全新
3毫米珍珠脸贴、宝石发饰、宝石眉贴、宝石钻石贴、3D钻石贴、DIY钻石发饰贴纸
SKU: sb260506175995445093942
Price and availability
NT$26
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | ABS |
| Shapepattern | Other |
| Style | Y2K |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 1 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 長度 | 26 cm |
| SKU | sb260506175995445093942 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.