
全新
3件装心形和星形可爱硅胶指甲钳保护套,指甲护理工具保护套
SKU: sb260507124988506476031
Price and availability
NT$68
規格
類型1
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

類型1
| Material | Silicone |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Art Accessories |
| Power Supply | None |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 1.5 cm |
| 長度 | 6.5 cm |
| 寬度 | 5.5 cm |
| SKU | sb260507124988506476031 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.