- Video










全新
3件套女士美发造型梳套装,包括倒梳、尖尾梳和边梳,适用于打造蓬松发型、倒梳和修边。
SKU: sb260513105873844753587
Price and availability
NT$35
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Square |
| Features | Flexible |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Mint Green |
| Type | Wide Tooth Comb |
| Specification | Sets |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 22 cm |
| 寬度 | 8.4 cm |
| 高度 | 3.4 cm |
| SKU | sb260513105873844753587 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.