
全新
四合一免隔夜加热卷发棒套装,含4根造型棒和一条丝巾,适合所有发质,轻松卷发,成人适用,理想礼物
SKU: sb260427142702270596295
Price and availability
NT$173
規格
4pcs
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

4pcs
| Material | ABS |
| Ideal for | Women |
| Color | Coffee |
| Type | Hair Rollers |
| 寬度 | 13.1 cm |
| 長度 | 27 cm |
| 高度 | 3.6 cm |
| SKU | sb260427142702270596295 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.