- Video









四合一按压式美甲点钻笔 – 多头美甲工具,可用于点钻、上色、勾勒轮廓和镶嵌水钻,专业美甲沙龙使用
SKU: sb260325120790770966461
Price and availability
NT$42
規格
4in1 Pen
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
4in1 Pen
| Material | Stainless Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Metal |
| Brush Head Width | 1-2mm |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Art Brush Pen |
| 長度 | 1 cm |
| 寬度 | 14 cm |
| SKU | sb260325120790770966461 |
Brand Name: Easy Nail
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Easy-Nail-sc-0145267951.html
Quality: 6483283 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.