Author: 妤***恩
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: 用起來還不錯,外表也還不錯看,簡單實用。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Multicolor |
| Type | Nose Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 8 cm |
| 寬度 | 18 cm |
| 高度 | 3.5 cm |
| SKU | sb25070265641991772 |
Author: 妤***恩
Date:
Review: 用起來還不錯,外表也還不錯看,簡單實用。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: h***e
Date:
Review: Love this. It’s rechargeable. The razor attachment is small but works great! Sharp and doesn’t grab sensitive skin!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: s***2
Date:
Review: Goooooddd
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: A***o
Date:
Review: Good quality and price for 3 options
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.