Author: p***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很划算👍👍👍👍👍👍
顏色: 彩色
尺寸: MH-432PCS

MH-432PCS
| Material | ABS |
| Power Supply | None |
| Batteries Included | No |
| Color | Multicolor |
| Target Use Body Part | Waist |
| Type | Belly Patch |
| 長度 | 7.2 cm |
| 寬度 | 10.2 cm |
| 高度 | 1.1 cm |
| SKU | sb25101468562986901 |
Author: p***w
Date:
Review: 很划算👍👍👍👍👍👍
顏色: 彩色
尺寸: MH-432PCS
Author: t***a
Date:
Review: 價格很便宜,質量也不錯,已經買好多了~會繼續購買
顏色: 彩色
尺寸: MH-432PCS
Author: r***3
Date:
Review: 第一次買 看起來還不錯 可以試看看
顏色: 彩色
尺寸: MH-432PCS
Author: l***1
Date:
Review: 才剛用
顏色: 彩色
尺寸: MH-432PCS
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.