Author: c***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love this so much, does a lot and very good quality
顏色: 粉色
起價
相機
相機+32GB SD記憶卡
Camera+64GB Memory Card
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Camera Lens Type | Standards |
| Resolution | 4K |
| Color | Silver |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Consumer |
| Optical Zoom | Fixed Focus |
| Sensor Type | CMOS |
| Screen Resolution | 800x480 |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 8X |
| Sensor Size | 1/2.6" |
| Shooting Speed | 1 to 3 Fps |
| Focal Length | 18-55mm |
| Viewfinder Type | Optical Viewfinder |
| Effective Megapixels | 44MP |
| Lens Mount | Other |
| Camera Type | Digital Point & Shoot Cameras |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF |
| Shooting Modes | Manual |
| SKU | se2410161374714166 |
Author: c***4
Date:
Review: I love this so much, does a lot and very good quality
顏色: 粉色
Author: C***8
Date:
Review: so cute and perfect, it has selfie mode and lots of features no regrets on buying this
顏色: 粉色
Author: c***r
Date:
Review: رائع سبحان الله العظيم
顏色: 粉色
Author: j***r
Date:
Review: حلوه للاطفال
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.