Author: l***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這已經購買第二次了,很好用,一條線多種頭
顏色: 彩色
尺寸: 1m-紫色

1m-黑色
1m-藍色
1m-白色
1m-綠色
1m-粉紅色
1m-紫色
| Length | 1m |
| Color | Multicolor |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 100W |
| SKU | sw25070419413004884 |
Brand Name: JMMO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/JMMO-sc-01485775.html
About: 最新技術:尋找! 查找您對當前技術的所有痴迷,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 1292156 people said the quality is very good!
Author: l***n
Date:
Review: 這已經購買第二次了,很好用,一條線多種頭
顏色: 彩色
尺寸: 1m-紫色
Author: j***2
Date:
Review: 品質優良,信用可靠,產品種類10分充足而且出貨速度也10分快速,有機會必定會再回購。
顏色: 彩色
尺寸: 1m-藍色
Author: f***4
Date:
Review: 在這買東西 到貨速度都很快 商品也很喜歡💕
顏色: 彩色
尺寸: 1m-黑色
Author: f***4
Date:
Review: 在這買東西 到貨速度都很快 商品也很喜歡💕
顏色: 彩色
尺寸: 1m-藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.