
4件套可重复灌装香水喷雾器套装,可重复使用的香氛喷雾瓶,爽肤水喷雾容器,带收纳盒,多种颜色可选,5毫升,是送给家人、朋友、节日或旅行的绝佳礼物。
SKU: sb260417172934720370547
Price and availability
NT$46
規格
4pcs
容量
隨機搭配
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

4pcs
隨機搭配
| Material | Aluminum |
| Instructions | Sprinkle |
| Scope | Liquid |
| Color | Multicolor |
| Volume | 5ml |
| Type | Perfume Bottle |
| 高度 | 8 cm |
| 直徑 | 1.7 cm |
| 容量(ml) | 5 ml |
| SKU | sb260417172934720370547 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.