
全新
5件組美甲勾線刷
SKU: sb260518082658976754831
Price and availability
NT$61
尺寸
2
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

2
| Material | Aluminum |
| Handle Material | Metal |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 1-2mm |
| Color | Baby Pink |
| Type | Nail Art Brush Set |
| 高度 | 17.7 cm |
| 長度 | 0.6 cm |
| 寬度 | 0.6 cm |
| SKU | sb260518082658976754831 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.