Author: c***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 我覺得不好用 下次不考慮買這類的商品惹
顏色: 白色
尺寸: 均碼

| Material | Lava |
| Function | Makeup Removal |
| Type | Oil-absorbing roller |
| Color | Pink |
| 寬度 | 3 cm |
| 長度 | 7.6 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb2302168496677188 |
Author: c***7
Date:
Review: 我覺得不好用 下次不考慮買這類的商品惹
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 老***雞
Date:
Review: 滾一滾就可以吸油 讚
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 1***n
Date:
Review: 買吸油面紙⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯比較快
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: l***5
Date:
Review: looks great for my oily skin! wait until I use it
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.