- Video







全新
50颗3D树脂粉色水果桃子美甲水钻,10x11mm渐变桃子美甲饰品,DIY夏季水果美甲桃子配件
SKU: sb260428174976403838115
Price and availability
NT$40
規格
#1
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
#1
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plants |
| Season | Fall |
| Style | Y2K |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 3D Decoration |
| 淨重 | 10 g |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 11 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260428174976403838115 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.