Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨速度快速 ,商品質感還不錯!
顏色: 泰國金虎膏

50g/1.76oz
| Material | Glass |
| Power Supply | None |
| Color | Thai Golden Tiger Balm |
| Target Use Body Part | Knees |
| Type | Patches |
| 長度 | 4.5 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 4.5 cm |
| SKU | sb25101755512947040 |
Author: c***e
Date:
Review: 出貨速度快速 ,商品質感還不錯!
顏色: 泰國金虎膏
Author: a***1
Date:
Review: 膝蓋卡卡時有酸痛無力感,用看看能不能改善。
顏色: 蜂毒關節膏
Author: n***a
Date:
Review: 關節保養,用塗抹的也很好
顏色: 蜂毒關節膏
Author: p***6
Date:
Review: 完全是我喜歡的樣子,真是太開心了!
顏色: 蜂毒關節膏
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.