
50个混合纯色树脂蝴蝶结3D美甲装饰品,可爱线条蝴蝶结美甲饰品DIY法式美甲配件
SKU: sb260414151139877795034
Price and availability
NT$50
規格
50pcs Mixed
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

50pcs Mixed
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plants |
| Season | Fall |
| Style | Simple |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 3D Decoration |
| 淨重 | 10 g |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 4.5 cm |
| 寬度 | 4.5 cm |
| SKU | sb260414151139877795034 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.