
全新
5D立体浮雕田园猫咪美甲贴纸,全息卡通猫+花卉美甲DIY装饰
SKU: sb260422150172937005741
Price and availability
NT$46
規格
紫色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

紫色
| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Simple |
| Festivals | Other |
| Color | Multicolor |
| Type | Full Nail Stickers |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 12.8 cm |
| 寬度 | 8.2 cm |
| SKU | sb260422150172937005741 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.