
全新
5支装全息白色美甲勾线笔套装 - 超细线条美甲设计笔
SKU: sb260508100786233008444
Price and availability
NT$62
規格
5Pcs幻彩白
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

5Pcs幻彩白
| Material | Nylon |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 1-2mm |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Art Brush Set |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 16.5 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| SKU | sb260508100786233008444 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.