
全新
5支/套美甲勾线笔,美甲彩绘笔套装,完美适用于长线条和细小细节,精准美甲笔,美甲细线笔
SKU: sb260507131015878919350
Price and availability
NT$62
規格
5pcs藍色漸變
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

5pcs藍色漸變
| Material | Nylon |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 1-2mm |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Art Brush Set |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 16.5 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| SKU | sb260507131015878919350 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.