Author: a***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 真是太可愛了夜間發光貼紙小朋友喜歡
顏色: 彩色

5Pcs
| Material | Paper |
| Pattern Type | Animal |
| Style | Goth |
| Type | Sticker |
| Color | Multicolor |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 6.8 cm |
| SKU | sb2403172640363895 |
Author: a***3
Date:
Review: 真是太可愛了夜間發光貼紙小朋友喜歡
顏色: 彩色
Author: v***1
Date:
Review: 很可愛小孩應該會很喜歡。
顏色: 彩色
Author: h***3
Date:
Review: 很可愛,小朋友很喜歡。
顏色: 彩色
Author: w***3
Date:
Review: 超級可愛,還會夜光很特別
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.