- Video









全新
5片装腹部提拉贴,紧致松弛肌肤,纤细小腹,肚脐塑形贴,纯天然有机成分,适用于除面部以外的所有身体部位,无需冲洗,天然草本成分
SKU: sb260407110181091138397
Price and availability
NT$60
規格:
5pieces
顏色
彩色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
彩色
| Material | Non-woven Fabric |
| Power Supply | None |
| General Specification | 5 Pieces |
| Target Use Body Part | Abdomen |
| Type | Belly Patch |
| 長度 | 29.8 cm |
| 寬度 | 19.1 cm |
| 高度 | 0.1 cm |
| SKU | sb260407110181091138397 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.