
全新
5支渐变美甲线笔 - 超细细节笔刷
SKU: sb260427114424512707351
Price and availability
NT$68
規格
5Pcs
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

5Pcs
| Material | Polyamide |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 1-2mm |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Art Brush Set |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 3.5 cm |
| SKU | sb260427114424512707351 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.