
5颗激光钻孔面部宝石,高光泽3D面部宝石贴纸,各种彩色心形、星形、月亮形、水滴形和圆形面部宝石,全息面部宝石,自粘3D水钻面部装饰,演唱会造型
SKU: sb260410170099267081231
Price and availability
NT$61
尺寸
5pcs[混裝鐳射款]
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

5pcs[混裝鐳射款]
| Material | PMMA |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Other |
| Style | Y2K |
| Festivals | Music Festival |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| 淨容量 | 8 ml |
| 寬度 | 12 cm |
| SKU | sb260410170099267081231 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.