- Video











全新
5x7 4x6 方形 7 英寸 LED 大灯 55W LED 大灯远近光转向灯适用于 4x4 铃木 Samurai 越野车
SKU: sq260427004320827249354
Price and availability
起價
NT$443
款式:
A
顏色
彩色
尺寸
2pcs
1pcs
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
起價
彩色
2pcs
1pcs
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 30W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 3000~4000LM |
| SKU | sq260427004320827249354 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.