
6.5g Embossed Cheeks Powder Blush, Purple Blush, Light, Smooth, Blendable, With Mirror, Blush Palette Eyeshadow Palette, Facial Beauty Cosmetic Makeup
SKU: sb25042958484410180
Price and availability
NT$241
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Color | CFR977 |
| Benefits | Lightweight |
| Texture | Pressed Powder |
| Type | Blush Palette |
| Finish | Matte |
| 高度 | 2.3 cm |
| 長度 | 9.5 cm |
| 淨重 | 4.5 g |
| 寬度 | 7.1 cm |
| SKU | sb25042958484410180 |
Brand Name: CHEERFLOR
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/CHEERFLOR-sc-0144557722.html
Quality: 2825979 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.