
6-Color Eyeshadow Palette, 1Pc Highly Pigmented Glitter Matte Long-Wearing Waterproof Eyeshadow Palette Eyeshadow Tray Eye Shadow Compact
SKU: sb25042866836358945
Price and availability
NT$112
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Color | Darkside |
| Texture | Pressed Powder |
| Benefits | Smudge Proof |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| 高度 | 1.3 cm |
| 長度 | 7.4 cm |
| 淨重 | 7 g |
| 寬度 | 7.4 cm |
| SKU | sb25042866836358945 |
Brand Name: DIKALU
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/DIKALU-sc-0141799348.html
Quality: 4340693 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.