
6 Inch Pixie Cut Wig For Women Short Bob Wigs Straight Human Hair Ombre 1B30 Full Machine Made Wigs
SKU: sb2409134994455216
Price and availability
NT$843
假髮長度
6英寸
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

6英寸
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SNATURAL/30 |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 100 g |
| 長度 | 15.24 cm |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| SKU | sb2409134994455216 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.